5.ročník stolnotenisového turnaja registrovaných a neregistrovaných športovcov

Číslo zmluvy 561/2023
Názov projektu 5.ročník stolnotenisového turnaja registrovaných a neregistrovaných
športovcov
Dátum konania projektu od 21.10.2023
Dátum konania projektu do 21.12.2023
Predkladateľ Športcentrum Žilina

Cieľom projektu bolo:
Stolnotenisový turnaj pre neregistrovaných športovcov 2023. Našim zámerom je, aby sme zapojili a posmelili deti a mládež, ktoré sa začínajú oboznamovať s týmto športom a taktiež zapojili obyvateľov (amatérov ) z miestnej komunity

Záverečné zhodnotenie projektu a popis využitia finančných prostriedkov:
Na turnaji sa zúčastnilo 28 pretekárov, z toho 3 registrovaný stolnotenisový hráči, 25 neregistrovaných – amatérov , a 4 deti. Všetkých pretekárov prišli povzbudiť aj miestny občania, ktorí si mohli pozrieť niekoľko výborných zápasov. Začiatok podujatia bol od 8.00 hod a končil až o 20.00 hod, kedy mali ešte priestor si priateľsky zahrať občania, ktorý sa nezúčastnili pretekov. Bol to krásny a plnohodnotný športový deň, plný športových výkonov, dobrého jedla a dobrej nálady. V kategórii registrovaný hráči vyhral: Juraj Gjabel V kategórii sk.A neregistrovaný – Peter Smatana
V kategórii sk. B Ondro Miroslav V kategorii deti: Vlad Viun Všetkým boli odovzdané trofeje a vecné ceny.