Dátum konania projektu od 25.9.2022
Dátum konania projektu do 25.9.2022
Predkladateľ FC JUVENTUS ŽILINA

Cieľom projektu bolo:
Cieľ projektu je formou medzinárodného turnaja dostať na ihrisko, čo najväčší počet detí a ich opätovné motivovanie športovať a súťažiť.

Záverečné zhodnotenie projektu a popis využitia finančných prostriedkov:
Turnaj FUTURE CUP 2022 festival mladých talentov pritiahol v jeden deň na ihrisko cez 150 detí, ktoré sa po celú nedeľu bavili futbalom. Deti bez rozdielu rasy, pohlavia, či športového talentu. Bola radosť pozerať na deti, ktoré si futbal užívali a mali z neho nefalšovanú radosť. Aj vďaka finančnej podpore z grantu mesta Žilina sme mohli vyčarovať úsmev deťom, ktoré si prišli zmerať svoje sily na ihrisko ZŠ Závodie. Finančné prostriedky boli v plnej miere využité podľa grantovej zmluvy a to najmä na zabezpečenie pamätného trička a medaile pre každého zúčastneného malého športovca, poháre pre jednotlivé zúčastnené družstvá, pitný režim a občerstvenie súťažiacich. Tak isto sme zabezpečili vystrojenie dobrovoľníkov, ktorí pomáhali pri organizovaní akcie. Finančné prostriedky boli použité na
technické zabezpečenie turnaja a to najme lopty, rozlišovačky, méty, bránky a podobne. Akcia dopadla na výbornú aj vďaka finančnej podpore mesta Žilina za čo veľmi pekne ďakujeme.

Mediálne výstupy
www stránka fsjuventus.sk – 26.9.2022 – článok o turnaji a 350 fotografií z turnaja
facebok futbalová škola juventus – 26.9.2022 – článok o turnaji a 350 fotografií z turnaja